Tallinna Hipodroom 100 - viimane sõit

Kuidas tulla?

Asukoht

Üritus toimub Tallinna Hipodroomil – Merimetsa tee 8, Tallinn.


Soovitame üritusele tulla ühistranspordiga või jalgsi.

Külastajaid on palju ning parkimise võimalused piiratud. Kui tulete siiski autoga, siis parkida saab näiteks Tallinna Hipodroomi kõrval Merimetsa teel.

Hipodroomi territooriumile pääsevad autodega ainult võistlejad, korraldajad ja esinejad.

 

Ühistransport

Hipodroomi läheduses asuvad peatused:

 • “Hipodroom” – bussid nr 21, 21B, 42, 47 ja 92
 • “Lille” (Sõle Cirkle K juures) – trollid nr 1 ja 5; bussid nr 8, 22, 26, 26A, 33, 41 ja 41B
 • “Pirni” (Merimetsa Selveri juures) – bussid nr 8, 21, 21B, 22, 41, 41B, 42 ja 92
 
 

Korduma kippuvad küsimused

Kas Hipodroom veel tegutseb Tallinnas?

Uuel Hipodroomil Tuula külas, Saue vallas (ca 30km kaugusel Tallinnast) on värskelt valminud esimene tall ning isegi esimene täispikk võistlushooaeg on uuel rajal maha peetud. Igapäevselt elavad hobused veel Tallinnas. Jätkame hoogsalt uue hipodroomi arendamisega.

 

Kas üritusele on vaja osta pilet?

Ei, sissepääs üritusele on tasuta. Kui keegi pakub Teile võimalust osta pilet, siis tegemist on pettusega.

 

Kas üritusel pakutavate teenuste eest saab tasuda kaardiga?

Kaardiga on võimalik tasuda kohvikus. Ratsutamise ja vankrisõidu ning TOTO mängude eest saab tasuda vaid sularahas. Lähim pangaautomaat asub Merimetsa Selveris.

 

Kas võin üritusele koera kaasa võtta?

Lemmikloomadega festivalile sisenemine ei ole lubatud – seda nii inimeste, koerte kui ka hobuste huvides. Teraapia- ja teenistuskoerad on lubatud.

 

Kas üritust võib pildistada/filmida?

Muidugi ning jagage pärast meiega ka! Palume vaid traavirajale mitte minna, kui selles osas puudub vastav kokkulepe.

 

Kas traavivõistlustest toimub ka live-ülekanne?

Traditsiooniliselt on võistlust võimalik live-ülekandes jälgida ka Hipodroomi Facebookis ning YouTube‘is. Ärge avage linke, mida ei ole Hipodroom ise kuhugi postitanud – tegemist on pettusega.

 

Lisaküsimuste korral palun võtke meiega ühendust sotsiaalmeedia vahendusel või e-maili teel – info@hipodroom.ee.

 

"Tallinna Hipodroom 100" toetavad:

Rapid Security on Skandinaavia turvaettevõte, mis pakub Põhja- ja Baltimaades oma klientidele turvalisust ja julgeolekut.

Ettevõtte peamised tegevusalad on:

 • äri- ja koduvalve;
 • intelligentne videovalve (IVA);
 • hoiu- ja läbipääsusüsteemide projekteerimine ja paigaldamine.
 
Rapid Security kombineerib kõrgtehnoloogilised turvalahendused paindlikuks ja tõhusaks täisteenuseks ning pakub üle Eesti mehitatud valve- ja patrullteenust.

 

K-Projekt on projekteerimisfirma, mis omab pikaaegset kogemust ehitusprojektide projektijuhtimise vallas.

Ettevõte on aastte jooksul koostanud tänavate rekonstrueerimiste ja uusehitiste, kaubanduskeskuste, ühiskondlike hoonete ning elamute projekte; maa-aluste ja maapealsete tehnovõrkude, pumplate, veepuhastusjaamade, tanklate jms projekte ja detailplaneeringuid.

 

TOTO on Eesti traavispordi suursponsor.

Totalisaator on ühest küljest meelelahutus, teisalt ka intellektiproov, kuid alati on ta vahend, mis panustab hobumajanduse arengusse.

Totalisaator on mäng, mille sisuks on hobuvõiduajamise tulemuse ennustamine – osalejad mängivad “üksteise vastu”. Panustatud raha jagatakse kahte ossa: ühe osa moodustab võidufondi toto mängijatele ning teise osa rahalise auhinnafondi hobustele – niisiis panustab kõige otsesemas mõttes iga toto-mängija Eesti traavispordi ja hobumajanduse arengusse.

 

Reterra Estate on kinnisvara arendamise ja investeerimise valdkonnas silmapaistev tegija. Ettevõtte fookuses on ärikinnisvara ja elamukinnisvara arendusprojektid – peamiselt Tallinnas, Tartus ja Riias.

Reterra on ka üks võtmefiguure Hipodroomi Kvartali arendamisel – projektis, mis hingab uut elu sellele piirkonnale siinsamas.

Hipodroomi Kvartalist kujuneb Tallinna uus, looduslähedane linnak, mis pakub unikaalseid elamis- ja töötamistingimusi. Järgnevatel aastatel näeme selle piirkonna transformatsiooni, kus avanevad uued võimalused nii elanikele kui ettevõtjatele. Tulevikuvisioonis on alale planeeritud ligi 1000 uut korterit, mis toob piirkonda elu ja dünaamika. Ärikvartalis, mille maht ulatub kuni 130 000 ruutmeetrini, leiavad oma koha erineva suuruse ja tegevusalaga ettevõtted, luues mitmekülgse ärikeskkonna.

Reterra Estate koos oma meeskonna ja partneritega on pühendunud selle unikaalse projekti elluviimisele, märgistades uue peatüki nii ettevõtte enda kui ka Tallinna linnapildi arenguloos. Hipodroomi Kvartal on mõeldud neile, kes hindavad kvaliteeti, innovatsiooni ja looduslähedust, olles tulevikus kindlasti üks Tallinna atraktiivsemaid elamukvartaleid.

Mapri Ehituse põhitegevusala on projektipõhise peatöövõtu osutamine ja betoonitööd. Ettevõte rajab tööstus- ja põllumajandusehitisi, kortermaju, äri- ja avalikke hooneid nii Eestis kui ka Lätis.

Mapri Ehituse suurim ja tugevaim ressurss on tegus ja kokkuhoidev kollektiiv, kus on üle 150 inimese, kes naudivad tööd ja ühist ajaveetmist. Lisaks oma töötajate spordiharjumuste toetamisele toetab ettevõte ka suuri spordiüritusi ning sportlasi.

Tänu Maprile valmis uuel Hipodroomil Tuula külas esimene tallihoone ning Tallinnas Hipodroomi kinnistutel on plaan uuel aastal asuda juba kortereid ehitama.

Viimati valminud tööd:

 • Kurna kaubanduskeskus Ikea kõrval
 • Mööbliait
 • Pärnu Rimi kauplushoone
 • Maardu biogaasijaam
 • Mangeni PM suurfarm
 
Hetkel on käsil Paepargi spordihoone, Denim Dreami ärihoone, Pärnu kaubamajaka laiendus ja veel palju mitmeid teisi projekte.

Infore osutab digitaalarhiivi ja digitaalse dokumendihalduse teenuseid alates 2010. aastast.

Mugav ja kaasaegne dokumendihaldus võimaldab Infore klientidel minna üle täisdigitaalsele dokumendihaldusele ja loobuda paberdokumentidest.

Mugavust lisab Infore äpp, mille abil on võimalik dokumente mobiilselt kooskõlastada ning hiljem sirvida.