News

Tasuta sõnnik 17-Apr-19 17:09:04

Hipodroom annab ära tasuta sõnnikut

Südameis võib pulbitsed uus kevad, meie riigi kallal hakkab lustima uus valitsus, aga tähtsaim küsimus on: mis toimub meie peenramaal?

Nälg tuhiseb üle üle maasikataimede! Tühjus piilub oma tontlike silmadega tomatitaimi ja ikaldus hõõrub õelalt irvitades kondiseid kämblaid. Ometi - abi on siin! Tallinna hipodroomil!!!

Meie tulised traavlid on pingutanud, olgu öö või päev, et luua uus elu aiapidaja peenardesse. Ja nüüd on ta valmis! Rikkalik lade viiekümnest pruunist varjundist. See on uue peenraelu algus - rikkalik, toitev ja sobib ka kõige pirtsakamale taimele, kõige nõudlikumale maitsele idude seas.

Aiapidaja, tule, vali ja vii oma hoolealustele parimat sõnnikut, mida pakub Tallinna hipodroom. See on sinu peenarde jaoks mürr, viiruk ja ambroosia.

Võimalik, et üldse parim sõnnik ülalpool 57. laiuskraadi.

Ja tasuta. See on tõesti tasuta!!!

Suuremate koguste korral, kus on vaja kopamehe abi, siis helistage palun 56 45 28 28 Jüri. 

Võistluspäeva muudatus 09-Apr-19 15:15:30

4. mai võistluspäev toimub 5.mail

Seoses Finlandia Ajo toimumisega Soomes muutub Tallinna Hipodroomi võistluspäev. Esialgse 4.mai asemel toimuvad võistlused 5. mail algusega 13.00

Talv Hipodroomil 19-Dec-18 15:44:15

Talveperioodil toimub Tallinna Hipodroomil kokku 3 võistlust

Hooaja avavõistlus leiab aset 12. jaanuaril, teine võistluspäev on 9. veebruaril ning talve lõpetab 2, märtsil toimuv Vastlapäeva üritus Hipodroomil

Tallinna Hipodroomi 2018 hooaja kokkuvõte 19-Dec-18 15:22:34

Tallinna Hipodroomil toimus 2018. aastal 16 võistluspäeva, võideti kokku 42 830 eurot auhinnaraha

2018. aasta parim treener oli Jevgeni Ivanov (võidetud auhinnaraha 23 353 eurot), teisele kohale platseerus Aimur Mets (võidetud auhinnaraha 5 490 eurot) ja kolmandale kohale Mari Kyllönen (võidetud auhinnaraha 3 525 eurot).

2018. aasta parim sõitja oli samuti Jevgeni Ivanov (tema juhitud hobused võitsid auhinnaraha 11 810 eurot), teise koha saavutas Jaanus Mikk (tema juhitud hobused võitsid auhinnaraha 5 690 eurot) ning kolmas koht kuulus Märt Pello’le (tema juhitud hobused võitsid auhinnaraha 4 534 eurot).

Tähtsamatest võistlustest tasub ära märkida 4-aastaste hobuste auhinna Derby võitja Casanova Brick (treener ja sõitja Jevgeni Ivanov), 3-aastaste Kriteeriumi võitja Lovely Tooma (Treener – Jevgeni Ivanov ja sõitja Jaanus Mikk) ning 2-aastaste Baby Race võitja Strong Lightning (Treener ja sõitja Jevgeni Ivanov). Maist sai alguse EV100 karikavõistlused, kus selgitati välja Eestis võistlev kiireim traavel, see võistlus kulmineerus EV100 karikasarja finaaliga septembri alguses ning võitjaks tuli Archie Ride (Treener – Mari Kyllönen ja sõitja – Märt Pello).

2018. aastal püstitati kokku 11 rajarekordi parandust, millest kaalukaim oli Hipodroomi absoluutse rajarekordi parandamine. Uptown Girl (Treener ja sõitja Jevgeni Ivanov) jooksis uueks rekordiks 1.13,9 (See on 1 kilomeetri keskmine aeg, keskmiseks kiiruseks teeb see 48,8 km/h).

2019. aasta plaanis on kokku 19 võistluspäeva, hooaeg algab juba 12. jaanuaril! Kohtumiseni Tallinna Hipodroomil!

Tallinna Hipodroomi 95. sünnipäev 29-Aug-18 15:20:52

Hipodroomi juubeli lisainfo

Tallinna Hipodroom juubeldab koos Eestiga!

Ühel suurejoonelisel peol võetakse kokku Eesti 100. juubel ja Hipodroomi 95. sünnipäev!

Sel harukordsel päeval kohtuvad Tallinna hipodroomil jõud ja kiirus, elegants ja pidulikkus!

Täpselt nii nagu ühel ammusel novembripäeval, mil hipodroomil avati esmakordselt, on ka nüüd oodatud kõik tallinlased ja Tallinna külalised. Täpselt nii nagu toona, lähevad starti meie kõige kiiremad traavlid.

Me ei saa garanteerida külastajate silme all sündivat uut rajarekordit, kuid meie hobused on treeninud kui pöörased ja meie treenerid ei ole endale armu andud. Kuna hipodroomi rajarekordid purustatakse tavaliselt suve lõpul, on nüüdki kõik võimalik.

Meie kõige kiiremad hobused lähevad Eesti juubeli auks esimest korda rajale (distants 1600m) mõõtu võtma umbes kell 13.00. Teist korda on samad hobused rajal (distants 2100m) kell 15.30. Nende jooksudega kõige rohkem punkte teeninud hobune ongi kiireim kogu riigis ning karikasarja Eesti100 võitja!

Sel päeval näidatakse möödunud sajandi Eesti kunsti suurkuju Karl Bruman jun. kahte maali. Eesti post esitleb uhkusega uhiuut ümbrikule trükitud marki (tervikasja) ja kogu päeva meelolu loob võimas puhkpilliorkester.

Allameetri rahvast ootab lasteala koos nende ootustele vastavate tegevustega. Sadulatud on ka hulk õige väikseid hobuseid, kelle seljas saab ratsa sõita.

Suuremad külalised saavad ratsutamiseks valida kõrgemaid hobuseid või lustida hoopis kaarikus. Korraldatakse õnneloos ja enne võistlusi tuleb esitamisele hobushow.

Väravad avatakse kell 11.00 – siis on juba ootamas pannkoogid koos hommikukohviga. Päeva põhiprogramm saab stardi kell 12.00 ja kestab vähemalt kella viieni pärastlõunal.

EV 100 Karikasari alustab 04-May-18 10:20:43

Kariksarja raames selgitatakse kiireim Eestis võistlev traavel

Tallinna Hipodroomil algab EV 100 karikasari

Laupäeval 5. mail alustab Tallinna Hipodroomil EV 100 karikasari selgitamaks Eesti kiireimat traavlit.

EV 100 karikasari koosneb 8. etapist, mille tulemusel pääsevad 8 parimat hobust suurde finaali, mis toimub 8. septembril. Teised etapid toimuvad 19. mail, 2.juunil, 16. juunil, 7. juulil, 21. juulil, 11. augustil ja 25. augustil. Iga etapp annab hobustele punkte ning punktitabeli 8 parimat hobust pääsevad finaali, kus selgitatakse kahe jooksu tulemusel Eestis võistlev kiireim traavel.

Traavivõistlused algavad kell 13.00 ja sissepääs on pealtvaatajatele tasuta. Kogu karikasarja jooksul pakutakse pealtvaatajatele võimalust ratsutada hobuse ja poniga, sõita vankriga, soovi korral külastada sepikoda ja hipodroomi tutvustavaid ekskursioone. Lisaks toimub karikasarja raames ka kaks suuremat üritust, kui 2. juunil toimub võistluspäeva raames lastekaistepäev hipodroomil ning 8. septembril toimub Tallinna Hipodroomi 95. juubel. Tallinna Hipodroom kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks juubeliaastat läbiva võistluste sarja ning projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Hipodroomilt saab tasuta sõnnikut 04-May-18 10:17:30

Tule ja vii endaga tasuta kaasa

Tallinna Hipodroom Proudly Presents:

Soe sõnnik tulistelt traavlitelt!

Tallinna Hipodroomi staarid on üle poole aasta väsimatult tegutsenud, et pakkuda Sulle parimat võimalikest väetistest.
Vaid ühes kühvlitäies leiab hoolsalt valitud osa Mendelejevi tabelist. Lisaks külluslikult väärtuslikke bioaktiivaineid. Fantastilise buketi seob kokku eel-lagundatud valiktselluloos.

Loomulikult säilitusaineteta ja laktoosivaba.

Kogu see rikkus on Sulle tasuta. Tule, vii ja võida juba järgmine Nunnukonkurss!
Sinu kätes – aiapidaja – on viia taevalik tunne oma peenardesse. Sinu maasikad ja ploomid, roosid ja tomatid peavad seda meeles!!!

Tulevastele Nunnukonkursi staaridele ulatavad toetava sõbrakabja Tallinna Hipodroomi staarid!

Tasuta!!!

NB! Kui soovite suuremas koguses ja vajate meie traktori abi, siis lisandub 1€ per kopatäis. Lisainfo 677 1676

Eestlanna vormis Maailma traavi ajalugu 29-Jan-18 12:44:52

Prix de Amerique võitnud hobuse, Readly Express'i, igapäevane hooldaja on eestlanna - Inga Perk.

Läinud pühapäeval, ja juba 98. korda, kihutasid Euroopa kiireimad võidusõiduhobused Prantsusmaa esindushipodroomil Vincennes. Kõigi osalejate siht oli maailma ihaldatuim traaviauhind Prix d’Amerique. Prantsuse hobusteaastaid kestnud ülemvõimu murdis Readly Express Rootsist.

Igal aastal, jaanuari viimasel pühapäeval, kogunevad kümned ja kümned tuhanded inimesed Vincenne hipodroomile Pariisi külje all. Sel päeval asuvad omavahel mõõtu võtma Euroopa, võib olla aga maailma, parimad traavlid. Pealtvaatajate seas on kindlasti valitsev Miss Prantsusmaa, tema kõrval hulk samaväärseid prominente ja vahel ka Prantsusmaa president.Enne seda startide starti esineb Vabariigi Ratsakaardivägi kogu oma kürasside säras ja kiivrisulgede lehvides. Esinevad kunstratsutajad ja peetakse kõnesid. Kogu seehiilgus lastakse valla kunagi ammu Prantsusmaa rinnetel võidelnud Ameerika sõdurite auks ja mälestuseks.

Viimastel aastatel on Prix d’Amerique muutunud natuke Prantsuse—Itaalia maavõistluse sarnaseks, kus peremehetsevad prantslased. See lõppes tänavu!

Rootsi registrisse kuuluv traavel Readly Express murdis prantsuse hobuste võiduseeria, teenis enda omanikele 450000 eurot auhinnaraha ning tõi natuke aupaistet ka Eestisse. Selle murdmatu hobuse abitreener on eestlanna Inga Perk, kesalustas treeneriametit Tallinna Hipodroomil. Nüüd, töötades Rootsi, on ta üks neist, kes aitas Readly Expressi võimsale võidule päev-päeva haaval vundamenti laduda.

Hobuse põhitreener Timo Nurmos sõnas pärast võitu: „Ega ma õigupoolest närveerinud. Teadsin, et olen teinud kõik, mida teha saab.Minust ei olenenud enam midagi.“ Üks tolle väikese tiimi liige, kellest 29.jaanuari pärastlõunal „enam midagi ei olenenud“ on ka Inga Perk.

Tallinna Hipodroomi 2017. aasta parim treener ja sõitja on Jevgeni Ivanov 21-Dec-17 13:40:53

Tallinna Hipodroomi 2017. aasta parim treener ja sõitja on Jevgeni Ivanov

Tallinna Hipodroomi 2017. aasta parim treener ja sõitja on Jevgeni Ivanov

Tallinna Hipodroomil võidetud auhinnaraha alusel, treenerite kategoorias 18 461 eurot ning sõitjate arvestuses 7 708 eurot, osutus teist aastat järest parimaks, Jevgeni Ivanov. Treenerite kategoorias järgnesid Ivanovile Aimur Mets ja Jelena Tsezaks ning sõitjate kategoorias Jelena Fironova ja Märt Pello.
Treenerid
1. Jevgeni Ivanov 18 461 eurot, starte kokku 117, millest esikohti 38
2. Aimur Mets 4 858 eurot, starte kokku 58, millest esikohti 11
3. Jelena Tsezaks 3 106 eurot, starte kokku 74, millest esikohti 2
4. Tatjana Martinsone (LAT) 2 873 eurot, starte kokku 23, millest esikohti 6
5. Mari Kyllönen (FIN) 1 476 eurot, starte kokku 10, millest esikohti 5
6. Natalia Abdalla 1 439 eurot, starte kokku 27, millest esikohti 2
Sõitjad
1. Jevgeni Ivanov 7 708 eurot, starte kokku 52, millest esikohti 24
2. Jelena Fironova 6 780 eurot, starte kokku 40, millest esikohti 12
3. Märt Pello 3 876 eurot, starte kokku 20, millest esikohti 7
4. Jelena Tsezaks 3 003 eurot, starte kokku 68, millest esikohti 2
5. Tatjana Martinsone (LAT) 2 713 eurot, starte kokku 21, millest esikohti 6
6. Jekaterina Novik 2 004 eurot, starte kokku 28, millest esikohti 3
2017. aastal oli Tallinna Hipodroomil 16 võistluspäeva ning kokku toimus 83 jooksu.
2018. aastal algab traavihooaeg 10. veebruaril vastlapäeva üritusega ning lõpeb 10. novembril. Kokku on plaanis 16 võistluspäeva.
Tallinna Hipodroom tähistab 2018. aastal oma 95. juubelit.
Foto: Rene Suurkaev

26. augusti 2017 programm 23-Aug-17 10:31:44

26. augusti 2017 programm

12:40 Kvalifikatsiooni jooks

12:50 Võistluspäeva ametlik avamine hobuse showprogrammiga ( Flamingo ) (Palun kontrollida kõlari süsteem , muusika saadan natukene hiljem ja mingi päev tüdruk vajab raja kasutamist ) 

12:00 –16:00 Poni või hobusega ratsutamine (3 eur )
13:10 -15:30 Traavivõistlused
14:00-15:00 Droonide näidisvõistused 
Page 1 of 5 « »