Warning: Undefined array key "options" in /data03/virt106956/domeenid/www.hipodroom.ee/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 93
Traavivõistluste toetajad 07.10.2023 - Hipodroom

Traavivõistluste toetajad 07.10.2023

7. oktoobril toimuvad uuel Hipodroomil Tuula külas taaskord meeleolukad traavivõistlused. Seekord on kavas 5 jooksu. Võistluste sponsorid on järgmised:

3-aastaseid hobuseid toetab Hankkija. Hankkija on Soome juhtiv põllumajanduspood. Ettevõte tegeleb põllumajanduse, masinate, aianduse ning koera- ja hobusetarvikute müügiga. Hobusetarvikute hulgast leiavad endale midagi nii ratsutajad kui ka traavisõitjad. E-poes on lisaks ka lai valik tööriideid ja erinevaid loomasöötasid.

Tutvu valikuga: https://www.hankkija.fi/

4-aastaste ja vanemate hobuste A gruppi toetab Koneurakointi Jouni Uotinen. Ettevõte tegeleb masinatega ning pakub nt järgmiseid teenuseid: pinnasetööd, põllumajandustööd (niitmine jne), teehooldus.

Tutvu kodulehega: http://tololantila.fi/

Koneurakointi Kupiainen OY tegeleb pinnasetöödega Soomes. Tegemist on väikese pereettevõttega, mis on tegutsenud juba 1989. aastast. Ettevõte pakub näiteks: kaevetöid, drenaažisüsteemide ehitamist, haljastustöid, niitmist, lumelükkamist, teede ehitust jne.

Tutvu teenustega: https://koneurakointikupiainen.fi/

Soome meessõitjad vs Eesti naissõitjad jooksu toetavad Maanrakennus Saranpää KY ja Ilmajoen Hevosytäväyhdistys ry. Maanrakennus Saranpää KY on asutatud 1980. aastal, ettevõtte põhitegevuseks on maaehitus. Ilmajoen Hevosytäväyhdistys ry on asutatud 1906. aastal. Mittetulundusühing koondab enda alla Ilmanjoen hobusehuvilised.

Tutvu Ilmajoen hobuhuviliste tegevusega: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064823675284&locale=fi_FI

Baby Race 2023 eeljooksu toetab KallioBetoni OY. KallioBetoni OY on kvaliteetse killustiku ja betooni tarnija. Ettevõtte kliendid on nii eramajade ehitajad kui ka ehitus- ja suurtööstused. Betooni tootmiseks kasutatakse kaasaegset betoonitehast. Killustikku on võimalik osta erinevates fraktsioonides.

Tutvu kodulehega: https://kalliobetoni.fi/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email